Penzion NOVÁ HUŤ - Šumava

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion NOVÁ HUŤ se nachází v krásné přírodě v nadmořské výšce 1080 m n.m. v Šumavském národním parku. Nové Hutě jsou centrem běžkařských tratí, cyklotras, pěších stezek. Na upravované sjezdovce skiareálu Nové Hutě, která je od penzionu vzdálena 200m, jsou k dispozici čtyři vleky. AUTOBUSOVÉ SPOJENÍ: přímé spojení Praha u Anděla, Nové Hutě, Kvilda, zastávka 50m od penzionu. VLAKOVÉ SPOJENÍ: Vimperk, odtud autobusem směr Nové Hutě – Kvilda.
Vybavení a služby
ROZPIS POKOJŮ: 2x 4lůžkový pokoj, 2x 3lůžkový pokoj s přistýlkou, 3x 3lůžkový pokoj, 2x 2lůžkový pokoj. Každý pokoj vlastní koupelna (sprcha, WC), u 3 a 4lůžkových pokojů přístupná přímo z pokoje, u 2lůžkových pokojů z chodby. SAUNA: Hostům je k relaxaci a načerpání energie k dispozici Infrasauna. RESTAURACE V SUTERÉNU PENZIONU: Útulná nekuřácká restaurace jen pro ubytované, točené pivo (světlé, černé), velký výběr vín z Moravy (vinařská oblast Velké Bílovice), točená kofola, ovocné džusy, zmrzlinové poháry,... Možnost hraní stolních her atd. WIFI - internetové připojení v penzionu. ÚSCHOVNA LYŽÍ A KOL v samostatné budově. MOŽNOST ZAPŮJČENÍ VENKOVNÍHO GRILU. STRAVOVÁNÍ: Snídaně formou bufetu. PARKOVÁNÍ: Na parkovišti u penzionu zdarma. Pro děti k dispozici TRAMPOLÍNA, PROLÉZAČKY, SKLUZAVKA. HŘIŠTĚ (volejbal,nohejbal), OHNIŠTĚ, VENKOVNÍ POSEZENÍ.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
ZIMNÍ AKTIVITY: Lyžařská sjezdovka je vzdálena 200m od penzionu, jsou zde k dispozici 4 vleky. Bohaté vyžití pro běžkaře, nejznámější trasy Zadov, Zlatá studna, Horská Kvilda, Kvilda, Bučina – bývalý hraniční přechod do Německa, Knížecí Pláně. LETNÍ AKTIVITY: Výborné výchozí místo pro cyklo i pěší turistiku, houbaření. V okolí můžete využít půjčovnu horských kol, tenisový kurt. Lesní koupaliště 5km, koupaliště Vimperk 12 km, Lipno 35km.
TOPlist